Futbol Sahalarının Suni Çim Alanına Neden Çevre Dostu Dolgu Parçacıkları Eklememiz Gerekiyor?

- Jan 15, 2020-

İlk olarak, iyi fiziksel özellikler

Parçacıkların doldurulması suni çim sisteminin önemli bir unsurudur, çünkü sistem niteliklerinin yaratılmasını kaçınılmaz kılar. Parçacık yalıtım katmanının doldurulması gerçekte hassas dalga emilimi, kürenin esnekliği ve topun kayması ve yavaşlaması yaratır. Aynı zamanda, çimlerin orijinal yönüne tamamen geri dönmesi ve çimlerin ayakta, güzel ve tutarlı kalmasına yardımcı olmak için yeterli değildir. Granül bir ısı yalıtım tabakasının olmaması, sahadaki oyuncuların doğru destek noktaları bulmasına ve odaklanmasına yardımcı olur. , Zorlanma ve araba kazası hasarını artırın.


İkincisi, çevre koruma geri dönüştürülebilir, toksik ve kokusuz olabilir

1. Çevre koruma, geri dönüştürülebilirlik ve sürdürülebilir kalkınma fikri. Junneng TPE çevre dostu elastik dolgu parçacıkları AB çevre koruma standartlarını karşılar;

2. Hiçbir koku, güneşe maruz olsa bile, toksik gaz veya tahriş edici koku bırakacaktır;

3. Karbon karası, PAHS, halojen vb. Gibi vücuda zararlı maddeler üretecektir;

4. siyah atık lastik parçacıkları güneş altında sertleştirmek kolaydır, kicker rahatsız hissediyorum yapmak;


Üçüncü olarak, güzel

1. Estetik bir bakış açısıyla, yeşil çimlerin üzerine bir siyah atık lastik parçacıkları tabakası serilir, böylece tüm stadyum koyu yeşil olur ve insanlara monoton bir halsizlik hissi verir ve futbol stadyumunun cazibesini kaybeder. Granüllerin çevre koruma ve elastikiyetle doldurulması çim rengini parlak ve canlı tutacaktır. Estetik standartları karşılayın.


2. Siyah, güneşe maruz kaldığında yüzey sıcaklığını artıracak ve bu da oyuncunun hidroliz risk indeksinin düşmesine neden olacaktır.


Dördüncü olarak, miktar azdır


Normalde, siyah atık lastik parçacıklarının miktarı 5-8kg / ve renkli parçacıklar 5-8kg / 'dır. Enerji tasarruflu TPE çevre dostu elastik parçacıklar 4-5kg / 'dır. Ve esneklik her ikisinden de daha düşüktür.


Futbol sahalarının suni çimine neden çevre dostu dolgu partikülleri eklememiz gerekiyor? Esnekliği arttırmaktır. Suni çimin doğrudan döşenmesi, çim kullanımının etkisini azaltacaktır ve suni çim dolgu parçacıkları futbol sahasını daha güzel hale getirebilir.